Zima a vánoce

4. října 2017 v 19:36 | Jeff the Killer |  Lunawe Demonica/ Jeff the Killer
Byla jedna zamilovaná dívka. Jmenovala se Emma a pocházela z malé vesničky avšak odstěhovala se do města. Bylo ji devatenáct let. Měla červené oči a bílé dlouhé vlasy, chodila v černých dlouhých šatech na spůsob viktoriánské éry. Byla bílá a ledová jako led. Pocházela z doby Romantismu. Byla jediná co z rodu nebyla zničena lovci. Její rod měl, ale kořeny už ve středověku v jedenáctém století. Ale ona vznikla až v Romantismu. Byla nemrtvá. Ale ne tak úplně. Byla zvláštní druh bytosti. Sic byla na spůsob upíra a živila se krví upírem nebyla. Byla podobnější démonům a andělům. Střižená prastarou čarodějnickou naukou.

Byla hodně silný druh a proto přežila a dožila se dnešní doby. V její pravé podobě ji však v moderním světě nikdo nezná. Působí jako autistická dívka co má svou zálibu a nosí čočky jen nikdo neví, že čočky nenosí. A na bílo se dá odbarvit ne? Dalo by se říci, že působila jako temnější člověk s ostřejšími zoubky. Jelikož nevycházela moc mezi lidi tak se o ni skoro nikdo nezajímal. Jen vždy o hodině vlka zmizela na lov. A jelikož byla známá jen v goth subkultuře nikdo ji nepodezíral. Tedy až na jednoho muže, který ji sledoval těmi podezíravými pohledy.

Avšak byla oblíbená. O Vánocích přišla o celou svou rodinu. Zaútočili na jejich sídlo lovci s vlkodlakami. Jediné ji se povedlo utéci jako malé. Devatenáct ji je už tak 300 let. Co se týče života ve fyzickém těle. Její celkový věk je tak 5 000 let. Vyvraždila mnoho vesnic i měst. Je to poloviční démon a poloviční anděl. O to více je nebezpečná. Malá drobná postava a nelidsky krásná. A děsně sexy. Především se mstila těm co vyvraždili její rod a vytvářela si své bojovníky. Už několik staletí vedla nekonečné války s lidmi. Nenáviděla lidstvo. Jednu rodinu třeba zlikvidovala tak, že jim podpálila vánoční stromek a pak je děsila ve své pravé podobě. Svými dlouhými drápy škrábala do oken a zdí. A jen s úsměvem sledovala jak jejich těla pomalu hoří. Z jejich hořících těl sála krev.

A pak se tiše smála. Tiše? Spíš na celé kolo. Tak nějak nenáviděla Vánoce. A nenáviděla kecy o Bohu. Mohla měnit tvar i vzhled. Na Vánoce vždy řádila nejvíce. Díky své drobné postavě si uměla hrát na malou opuštěnou holčičku. Tak ji většina rodin pustila do svých domů. Jednu rodinu vavraždila tak, že jim vyřezala orgány z těla a pak je sežrala. Ani kosti nezbyli jen louže krve a opět zapálila vánoční stromeek další byl zamilovaný pár tehdy byl zrovna valentýn. Zrovna se milovali v posteli když je rozsekala sekerou na kusy. Krev stříkala všude. O Vánocích však lidi škvařila elektrickým proudem, drtila jim konečky prstů v drtičce či jim vypichovala oči a pak je mučila k smrti.

Jelikož milovala led a zimu tak něktěré přikovala nahé ke stromu do zmrzlé půdy nechala je tam tak hodinu a pak je postupně rozřezala motorovou pilou. Jiné zase polila benzínem a zapálila. A takto jednou po světe zahlédla jeho. Mladíka s černo-modrými dlouhými vlasy dlouhým černým pláštěm a mečem. Jedno oko měl žluté a druhé fialové. Byl z řádu Černého havrana. To bylo poznat dle jeho očí. Zamilovala se. Na první pohled. Černí havrani byli démoni, kteří se živili lidskou energií a lidskou bolestí avšak nenáviděli bytosti jako byla ona. Takovým bytostí bylo více. Avšak on se do ní otiskl a na halloween měli svatbu. Tyto dva druhy bytostí se spojili dohromady proti lidstvu. A na Vánoce lidstvo padlo. Lidé na celé této planetě byli vyhlazeny.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama